ПрАТ
«Миронівська птахофабрика»

Свято для дітей

парк-2

IMG_0961IMG_0970

Вже традиційно щороку на свято останнього дзвоника представники ПрАТ «Миронівська птахофабрика» відвідують навчальні заклади Канівщини. Так і нині 30 травня начальник відділу кадрів підприємства Валентина Крижановська завітала до Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, аби привітати учнів та вчителів зі святом.

Побажавши міцного здоров’я та вдалого відпочинку школярам на канікулах, а батькам та педагогам – терпіння й наснаги, вона вручила грошові премії по 500 грн. від підприємства чотирьом кращим учням за відмінне навчання.

Відрадно й те, що на птахофабриці не лише пам’ятають, а і вважають за обов’язок піклуватися про родини полеглих на Сході країни. Тому 1 червня, у День захисту дітей, за ініціативи ГО «Черкащани» представники підприємства відвідали родини колишніх працівників – загиблих учасників АТО  Андрія Петрушенка та Віталія Михайлова.

Начальник відділу кадрів Валентина Крижановська вручила бабусі Діми Петрушенка та матері Борі і Наташі Михайлових фінансову допомогу від «Миронівської птахофабрики» в сумі 3 000 грн. на кожну дитину. Також візитери надали продукцію птахофабрики, не забувши й про пакунки з фруктами і солодощами для винуватців свята.

Діти були приємно здивовані гостям і надзвичайно раді дарункам. Звісно, ніякі дари не повернуть дітям батьків, але відчуття свята і уваги до них залишить приємні спогади ще надовго.

На цім святкові заходи, організовані підприємством з нагоди Дня захисту дітей, не скінчилися. Дирекція фабрики потурбувалась ще й про дітей працівників ПрАТ – учасників АТО. Для них влаштували сімейний відпочинок – поїздку до київського аквапарку «Dream Town»: 25 дітей разом із батьками мали можливість цілісінький день бавитися і розважатися. Для цього птахофабрика оплатила усі транспортні витрати, вхідні квитки та харчування для дітей.

По приїзду додому і діти, і їх батьки висловили найтепліші слова вдячності директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній та директору КзПКБ Віталію Адамчуку за  можливість чудово відпочити. Адже усі отримали надзвичайний заряд адреналіну, привізши із собою безліч позитивних емоцій.

Свято вдалося!