ПрАТ
«Миронівська птахофабрика»

За підтримки Миронівської птахофабрики у Каневі відзначили День міста

​За підтримки Миронівської птахофабрики у Каневі відзначили День міста

Зібравши місцевих жителів та гостей міста, 16 вересня Канів відсвяткував своє 939-річчя. Спонсором свята вже третій рік поспіль виступила Миронівська птахофабрика.

В урочистому відкритті, разом із керівництвом міста взяла участь і директор підприємства Ольга Форостяна. Вітаючи канівчан із головної сцени, вона відзначила їхню роль у розвитку рідного краю:

— Переконана, що саме ви, люди, є найбільшим багатством Канева. Як і сотні років тому, ви залишаєтесь творцями успішного сьогодення та майбутнього рідного міста. Саме ви живете, виховуєте нові покоління та щоденно працюєте задля його процвітання.

Вона також відзначила важливість партнерських стосунків між птахофабрикою, місцевою владою та громадою, завдяки чому вдається реалізовувати цілий ряд суспільно важливих соціальних проектів.

DSC_0727-in.jpg

Варто зауважити, що цьогоріч програма заходів від Миронівської  птахофабрики виявилась ще більш насиченою та яскравою. Вже традиційно в центрі міста був організований продаж готової продукції ТМ «Наша Ряба», де за абсолютно доступними цінами кожен охочий мав можливість посмакувати чудовим свіжим шашликом із курятини.

Не залишилась поза увагою й дитяча аудиторія. Найменших розважали аніматори в костюмах курочок. Вони з радістю фотографувались із малечею та дарували їм повітряні кульки. Для більш старших та допитливих також відбулося науково-розважальне шоу, під час якого дітям продемонстрували різноманітні досліди, експерименти тощо.

DSC_4075-in.jpg

Неабиякий інтерес гостей свята викликав і ще один подарунок від МПФ – виступ січових козаків із національного заповідника «Хортиця». Вони вразили присутніх не лише своїм автентичним зовнішнім виглядом, а й бойовими уміннями під час майстер-класів із поводження з козацькою зброєю.

DSC_4288-in.jpg

У фіналі ж незабутнім перфомансом для канівчан став виступ популярної української співачки Ольги Цибульської, яка завітала до Канева на запрошення підприємства. Виступивши хедлайнером концертної програми, зірка подарувала глядачам свої найкращі хіти та чудове шоу.

DSC_0835-in.jpg