ПрАТ
«Миронівська птахофабрика»

«За витвори чудові і малюнки – здобудьте, діти, подарунки!»

DSCN1257DSC_0072

З метою популяризації мистецтва різних напрямків серед зростаючого покоління поміж дітей працівників ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та Комплексу з переробки курчат-бройлерів було оголошено конкурс творчості під гаслом «За витвори чудові і малюнки – здобудьте, діти, подарунки!».

Протягом травня дітки старанно трудилися над своїми роботами. У результаті 60 учасників, котрі забажали показати власні таланти, надали на розгляд журі близько 100 робіт. Такого різноманіття малюнків, аплікацій, орнаментів, виробів з глини, бісеру та солоного тіста стіни підприємства ще не бачили! На місяць приміщення, де проходила виставка, перетворилося на справжнісіньку галерею талантів.

І не дивно, що, коли настав час обирати переможців,  члени журі директор птахофабрики Ольга Форостяна, директор комплексу Віталій Адамчук та начальник відділу кадрів Валентина Крижановська одностайно відмітили: «Усі діти проявили виняткові обдарування та надзвичайні творчі здібності! Вироби, виготовлені їхніми руками, відрізняються особливою майстерністю і фантазією! Саме тому було вирішено нагородити всіх юних талантів чудовими пам’ятними дарунками: різнобарвними спортивними рюкзаками, фірмовими чашками та солодощами».

Батьки у свою чергу висловили щиру подяку дирекції фабрики за сприяння розвитку талантів у їхніх дітей та постійне піклування про майбутнє покоління.

Наприкінці ж влаштованого птахофабрикою свята талановита малеча отримала ще й різнобарвні кульки, з котрими усі сфотографувалися на пам’ять.

IMG_0996

IMG_0979

DSCN1217