ПрАТ
«Миронівська птахофабрика»

Про компанiю


ПрАТ «Миронівська птахофабрика»
Підприємство зареєстроване 28 липня 2006 р. за рішенням загальних зборів акціонерів АТЗТ «Торговий дім «Миронівський хлібопродукт» від 29.06.2006 р., далі було перейменовано в ЗАТ «Миронівська птахофабрика», а з травня 2011 р. – у ПрАТ «Миронівська птахофабрика».
ПрАТ «Миронівська птахофабрика» є підприємством замкнутого циклу – від виробництва добового молодняку до виробництва м’яса курчат-бройлерів. Введення птахофабрики в експлуатацію відбувалось у два етапи. Запуск першої черги розпочався у 2006 р. й завершився у 2007 р. Запуск другої черги розпочався в 2008 р. й завершився у 2009 р. Також у 2015-2017 рр. відбулось розширення підприємства завдяки будівництву трьох нових дільниць з вирощування птиці.
Операційна діяльність:
ПрАТ «Миронівська птахофабрика» складається з:
інкубаторно-птахівничої станції, де встановлено обладнання компанії Pas Reform (Нідерланди) потужністю 214 млн яєць на рік;
27 виробничих дільниць з вирощування птиці: на 24 – по 16 пташників, на двох – по 20 пташників, на одній – 8 пташників. Для утримування птиці в підрозділах з вирощування встановлено сучасне обладнання компаній VDL (Нідерланди), Big Dutchman (Німеччина), Roxell (Бельгія);
комплексу з переробки курчат-бройлерів. Тут встановлено обладнання провідних світових виробників: Stork та Meyn (Нідерланди), Marel (Данія), CFS (Німеччина), Poss (Канада). Діють дві лінії забою птиці;
цеху технічних фабрикатів. У ньому встановлено обладнання компаній Haarslev Industries (Данія) та Mavitec (Нідерланди);
очисних споруд комплексу з переробки курчат-бройлерів. Тут проходить повна очистка скидів комплексу від органічних залишків, в основі якої лежить біологічний метод очищення із застосуванням швидкісних біологічних реакторів. У комплексі встановлено обладнання компанії «Нью Хауз Технолоджі» (Нідерланди);
транспортної служби. До її складу входять 324 одиниці автотранспортної техніки, зокрема 31 основних та 6 додаткових автобусних маршрутів для забезпечення доставки працівників підприємства на роботу та додому;
департаменту з інженерно-технічного обслуговування. До його складу входять служба головного енергетика, ремонтно-механічна служба, газова служба, служба з автоматизованих систем керування виробництвом, служба водопровідно-каналізаційного господарства, відділ будівництва, господарська служба.
Показники роботи підприємства за 2018 р.:
Інкубаторно-птахівнича станція:
проінкубовано – 180,304 млн інкубаційних яєць;
виведено – 151,775 млн голів добових курчат;
відсоток виводу – 84,2%;
відсоток некондиційного молодняку – 0,7%;
вибраковка (перші 10 днів) – 1,1%;
кількість вирощених голів – 143 957 545 голів/рік;
кількість забитих голів – 143 957 545 голів/рік, 480 000 голів/день;
виробництво м’яса птиці – 336 618 149 т/рік, 1122000 т/день;
збереженість птиці – 96,63%;
конверсія корму – 1,734.
Сертифікація підприємства:
• сертифікат відповідності вимогам Halal;
• дозвіл ЄС: Номер: 23-07-32 PМ;
• сертифікат BRC Global Standard for Food Safety (редакція 7).
Соціальні проекти/програми підприємства:
Видача пільгової продукції 1 раз на місяць кожному працівнику в розмірі 6,5 кг м’яса курей-бройлерів.
Гарячі комплексні обіди вартістю 1 грн.
Забезпечення робітників спецодягом та спецвзуттям.
Безкоштовна доставка працівників на роботу/з роботи.
Можливість навчатись працівникам та їхнім дітям за рахунок підприємства у вищих навчальних закладах України всіх типів власності.
Відзначення щопівроку найкращих працівників робітничих професій підприємства занесенням на Дошку пошани зі щомісячним додатковим преміюванням протягом 6 місяців.
Матеріальна допомога на лікування у випадку важкої хвороби працівника підприємства або членів його родини.
Матеріальна допомога працівникам на ритуальні послуги при похованні близьких родичів.
Забезпечення новорічними подарунками дітей працівників підприємства віком до 14 років.
Подарункові набори від підприємства кожному працівнику до новорічних свят та кожній жінці до свята 8 Березня.
Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» для студентів та випускників ВНЗ.
Забезпечення молодих спеціалістів і працівників житлом.
Щомісячна оцінка ефективності та компетенцій для спеціалістів.
Визначення за результатами роботи за рік найбільш ефективних та найменш ефективних працівників. Для найефективніших спеціалістів розробляється програма мотивації.
Сприяння місцевим громадам та розвитку району в 2018 р.:
Реалізація проектів корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) на Канівщині та в цілому в Черкаській області є одним зі стратегічних напрямків діяльності підприємства. Саме тому Миронівська птахофабрика ініціює/бере участь/долучається до цілої низки заходів, що є корисними й важливими для розвитку громад, де присутня Миронівська птахофабрика, а також до заходів на підтримку та мотивацію своїх працівників.

Заходи зовнішньої КСВ:
У цілому на заходи зовнішньої КСВ у 2018 р. витрачено понад 6 млн грн.
Одним з найзначніших напрямів корпоративної соціальної відповідальності традиційно є соціальні угоди з сільськими громадами Канівського району. Зокрема, торік Миронівська птахофабрика уклала соціальних угод більш ніж на 2,3 млн грн. Завдяки цьому у громадах присутності МХП реалізовано цілу низку проектів, пов’язаних із діяльністю закладів освіти, культури, спорту, медицини, соціального захисту, а також з розвитком інфраструктури.
Наприклад, у Степанецькій ОТГ значну увагу було приділено вирішенню питань розвитку освіти і спорту, розбудови інфраструктури. Так, коштом підприємства: придбано та встановлено дитячий майданчик для ДНЗ «Білочка» (100 тис. грн); закуплено матеріалів для ремонту дороги (150 тис. грн); надано підтримку місцевій футбольній команді «Росава» (650 тис. грн) тощо.
Важливі проекти реалізовано й у селах Ліплявської ОТГ. Зокрема, спрямовано кошти на закупівлю твердопаливних котлів для закладів гуманітарної сфери (500 тис. грн), на ремонт коридору школи (43 тис. грн), на відновлення вуличного освітлення (75 тис. грн), на розвиток культури (понад 30 тис. грн), а також на закупівлю комп’ютерної техніки для потреб ОТГ (50 тис. грн).
За підтримки Миронівської птахофабрики вдалось вирішити й найнагальніші питання, що турбували громаду с.Яблунів. У місцевому НВК замінено твердопаливний котел (200 тис. грн), виконано цілу низку робіт із благоустрою території села та ремонту доріг (300 тис. грн).
Схожим чином коштами від соціальної угоди розпорядилися й у Косарській сільській раді. За рахунок підприємства тут відновили проблемні ділянки доріг (450 тис. грн) та відремонтували дах у школі (100 тис. грн).
Ще один важливий вектор – підтримка та співпраця з громадою м.Канева. З цією метою у 2018 р., вже четвертий рік поспіль, Миронівська птахофабрика виступила спонсором свята Дня міста (556 тис. грн). Також протягом року багаторазово надавалась підтримка освітнім закладам міста у проведенні ремонтів, закупівлі необхідних матеріалів, обладнання тощо (понад 230 тис. грн). Крім того, підприємство продовжує підтримувати один з кращих навчальних закладів міста – ЗОШ №4 (торік на ремонт її спортивної зали було спрямовано 375 тис. грн).
Важливою ініціативою у соціальній діяльності ПрАТ «Миронівська птахофабрика» є підтримка обороноздатності країни та допомога учасникам АТО. Підприємство активно співпрацює з громадськими організаціями «Нескорені», «Волонтер і К», іншими волонтерськими формуваннями.
Важливий вектор соціальної діяльності МПФ – підтримка соціально незахищених категорій населення. Так, протягом 2018 р. надавалась продукція для харчування підопічних територіального центру Канівського району (25 тис. грн), а також були виділені кошти на ремонт частини коридору цього закладу (120 тис. грн). Також тривала співпраця з Канівською ЦРЛ щодо виділення продукції для харчування пацієнтів (123 тис. грн) та надання допомоги на ремонт медичного обладнання (60 тис. грн).
Крім того, налагоджена регулярна співпраця з профільними громадськими організаціями Канівщини, завдяки чому періодично надається допомога коштами та продукцією відповідним категоріям населення (чорнобильці, ветерани, діти учасників АТО, малозабезпечені родини тощо).
Головною ж подією 2018 р. у сфері соціальної політики, яку проводить ПрАТ «Миронівська птахофабрика», безперечно, стала реалізація унікального проекту – «Пересувний (мобільний) соціальний магазин». Його функція полягає у здійсненні регулярного продажу продукції підприємства (четвертини курчат-бройлерів) за зниженою ціною для пенсіонерів за віком. Вже понад рік проект втілюється в життя у сільських радах Канівського району, на території яких присутні потужності «Миронівської птахофабрики». А починаючи з лютого 2019 р. географія проекту охопила й ті громади Канівщини, на території яких розташовані об’єкти ТОВ «НВФ «Урожай».
За підсумками 2018 р. ПрАТ «Миронівська птахофабрика» сплачено податків до бюджетів різних рівнів на суму 227 911 403 грн.
Відповідно до норм чинного законодавства більшу частину коштів було відраховано до державного бюджету, а саме 124 281 224 грн.
Однак значні фінансові ресурси надійшли й до місцевих і районних бюджетів Канівщини – 103 630 179 грн.
Загальний бюджет КСВ Миронівської птахофабрики – 6 млн грн.
Кількість працівників підприємства: 3 719.
Середньомісячна заробітна плата по підприємству: 11 660 грн.
За 2018 р. сплачено понад 412 млн грн заробітної плати.
Директор підприємства, контакти:
Форостяна Ольга Миколаївна, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика»
19001, Черкаська обл., Канівський р-н, м. Канів, вул. Енергетиків, 245.
Тел. приймальні: (0472) 590 450
Гуськов Сергій Олександрович, директор Комплексу з переробки курчат-бройлерів
19031, Черкаська обл., Канівський район, с. Степанці, вул. Польова, 1.
Тел. приймальні: (0472) 590 350

З питань працевлаштування звертатися за телефонами: 050-386-85-76, 050-488-54-79, 095-26-83-238